Тури в Ейлат, відпочинок на Червоному морі в Ізраїлі

Втомленим від літньої спеки гостям, а так само сім’ям з дітьми необхідно відвідати аквапарк під назвою Град царів. У ньому можна отримати багато позитивних емоцій і весело провести час. Також гарне проведення часу чекає будь-якого, хто прийде в Крижані печери. Температура в них досягає восьми градусів нижче нуля, що дозволить охолодитися і забути про пеклі. Путевки в Эйлат за найвигіднішими цінами на сайті http://bangtur.ru/izrail/tury-v-elat.htm.

Відвідування однієї з популярних пам’яток обійдеться в копієчку, але воно того варте. У ній є можливість поспостерігати за мешканцями глибин, спустившись на шість метрів вниз. Також з висоти будови відкривається мальовничий краєвид. Поруч знаходяться басейни, в яких плавають акули, черепахи і інші тварини. Візит сюди головним чином сподобається тим, хто взяв на відпочинок дитини.

Вирушати сюди має сенс на весь день. Цей комплекс являє собою гарний сад значних розмірів. Для того, щоб обійти його весь, знадобиться не одна година. Тут можна побачити екзотичні види птахів (наприклад, фазани та павича), побачити на дельфінів і навіть скупатися з ними за додаткову плату. Є тут і комфортна пляжна зона разом з кількома басейнами, SPA і сауною.

У півгодини їзди від міста розташовується природно-археологічний пам’ятник Тимна. Чудові пейзажі, химерні скелі і стародавні розкопки — на все це можна подивитися тут. Археологи вважають, що в цих краях знаходилися знамениті копальні царя Соломона. Потрібно відзначити, що приїжджати в заповідник краще в період з осені по весну, так як влітку тут нестерпна спека.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх