Таблички на двері

Таблички на двері — важливий елемент системи інформації в офісі. Дверна табличка вкаже не тільки номер кабінету, але і посаду працюючого в ньому людини. Це є важливим і істотно полегшує пошуки потрібної двері. Крім того, таблички на двері можуть стати джерелом такого цінного для відвідувачів інформації, як час роботи і час перерви у Вашому офісі.

Таблички на вхідні двері Вашого офісу дадуть потенційним клієнтам крім можливості швидко Вас знайти, ще й можливість отримати деякі потрібні їм відомості та попутно скласти своє перше враження про Вас.

Інформаційні табличка на дверь можуть містити найрізноманітнішу інформацію і служити самим різним цілям. Наприклад, табличка «Закривайте двері» стане спонукою до дії для відвідувачів, табличка «Не турбувати» на ручку дверей номера в готелі стане певним сигналом для обслуговуючого персоналу, табличка «Службове приміщення» повідомить увійшов, куди в будівлі входити дозволено тільки співробітникам, а табличка «Відеоспостереження» попередить про наявність відеоконтролю в магазині.

Таблички на двері в туалет або ванну кімнату, таблички з написами, що містять різноманітну інформацію, є невід’ємною частиною будь-якого приміщення.
Якщо Ви є, наприклад, власником магазину, то, напевно, крім таблички на двері з його назвою та часом роботи, Вам також знадобляться таблички «Перерва» або «Відкрито / Закрито», які Ви зможете періодично вивішувати на двері для інформування покупців.

Металеві таблички або пластикові таблички на двері, таблички на двері з оригінальним дизайном або логотипом компанії, ми виготовимо таблички на будь-який смак. У нас Ви можете замовити табличку на двері, яка задовольнить будь-які Ваші потреби.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх