Печать наклеек харьков

РПП «Технологія» займається наданням послуг з печать наклеек Харьков для різного застосування: наклейки на автомобілі, для оформлення інтер’єрів, вітрин; наклейки на техніку, меблі, телефони, ноутбуки і дуже багато іншого.

Наклейки — це такий вид поліграфічних виробів, який робиться за допомогою самоклеючих матеріалів. Наклейки покликані виконувати прості функції — спрощення нанесення інформації на потрібне місце.

Вінілові наклейки, зручні у використанні, прості, наклейки на автомобілі, на техніку, меблі, фасади, вікна, міцно зайняли місце в побуті, сувенірної продукції та рекламної індустрії.

Наше підприємство має в своєму розпорядженні власним обладнанням для печать наклеек харьков: для реклами, сувенірів, на телефони, ноутбуки, стіни, на автомобілі і багато всього іншого.

Якість і продуктивність нам забезпечує струменевий широкоформатний принтер на якому і робиться друк наклейок. Чорнило, які ми застосовуємо у пресі, мають хорошу інтенсивність кольорів, стійкі до метеорологічних і механічних впливів. Для отримання додаткової захисту наклейки можна ламінувати — покрити зверху тонкою, прозорою плівкою. Також ми володіємо можливістю вирізати практично будь-які форми наклейок, використовуючи ріжучий плоттер.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх