Головні болі і масаж

Причин у головних болів може бути досить багато. Але в багатьох випадках масаж може допомогти послабити біль, або зовсім її прибрати.
Є навіть такий термін головні болі напруги, скорочено ГБН. Характер такого болю може бути дуже різноманітний: болі в скронях, болі, болі в потилиці, в лобовій частці. Эротический Киев на сайті http://adele.com.ua.

Причин, як я говорив, може бути дуже багато, це інтоксикація, скажімо, в разі закрепів, або через неякісне спиртного, отруєння. Можливо, від перевтоми очей від некачествнного монітора, або просто тривалої роботи за комп’ютером. Можливі болі і через сильну фізичну втому, недосипання.
На жаль, в тому числі під впливом реклами знеболюючих, багато хто не замислюються про походження болю і приймають знеболюючі таблетки. Чого наприклад, коштує реклама Солпадеїну! У спортсмена сильний головний біль, а він позбавляється він неї просто двома таблетками і продовжує гвалтувати організм.

Біль — це сигнал організму, прохання про допомогу. Одна справа, коли «міцному горішку» Уиллису потрібно було терміново розправитися з негідниками, він усував біль таблеткою, зовсім інше, коли цей біль не помічаєш постійно, постійно її гасиш знеболюючими.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх