Знакомства

Чи знаєте ви, що найкрасивіші мусульманські жінки приходять з таємничого Сходу ? У нашому новому відео казахські жінки розповідають про свої мусульманські цінності. У Квебеку і Канаді мало відомо, що найкрасивіші російські жінки часто мусульмани. Подивіться це відео, зняте в Алма-Аті, щоб переконати вас у цьому. Ми поговорили з ними. Дійсно, ми зустрілися з кількома молодими жінками таємничої краси, які іноді важко було виявити в великий день, бо ці жінки стримані і интровертированы, на відміну від жінок великої Росії. Слов’янські жінки Казахстану важкі в підході, тому що вони сором’язливі і дуже мало звикли до Західної кутурі, яка іноді змушує їх закриватися. Дійсно, в цінностях мусульманських жінок важливо триматися на деякій відстані від іноземців і не відкривати занадто багато, жінки уважно слухають і поважають чоловіків, які користуються дивовижною аурою для людини, яка приходить із західних країн. Дійсно, ці мусульманські жінки відкрито скажуть вам, чоловік повинен приймати рішення, саме він є главою сім’ї. Приголомшливо, коли ми прийшли з країни, населеної фемінізмом. Ми також були вражені тим, що ці жінки поважають своїх чоловіків з Казахстану, на відміну від України чи Росії. Просто вони кажуть, у нас недостатньо самотніх чоловіків. femme russe musulmane

Зверніть особливу увагу на питання про шлюб і традиції, пов’язані з шлюбом. Шлюби іноді становлять понад 500 осіб. Члени всіх близьких сімей подорожують, щоб бути присутнім на весіллі. У ньому також йдеться, що у мусульманських жінок киплячий характер, у них гаряча кров, з танцями країн Східної Європи.

Неминуче шлюб є життєво важливим моментом у вихованні цих слов’янських жінок. Крім того, не рідкість, що російські мусульманські жінки є незайманими для свого шлюбу.

Наверх