Острів Крит

Острів Крит розташований практично в самому центрі східного Середземного моря, яке в свою чергу ділиться на складові частини, на більш дрібні моря. Чотири з них з різних боків омивають берега Криту, які саме, і на яке з морів краще поїхати — в цьому питанні варто розібратися докладніше. снять виллу на средиземном море

Північний Крит: Егейське море Егейське море розташувалося з північного боку острова, його можна побачити ще під час польоту на літаку, що приземляється в Іракліоні. Неможливо в повній мірі передати відчуття, коли виходиш з літака і відразу ж відчуваєш промені жаркого сонця, які пом’якшуються легким морським бризом.

Північний берег Криту найпопулярніший у туристів. Причиною цього є велика кількість білосніжних піщаних пляжів, добре розвинена інфраструктура і плавний захід у море. Багато пляжі північного Криту мають «Блакитний прапор Європи», що вже саме за себе говорить про їхній рівень і благоустрій. При цьому туристів зовсім не лякає те, що Егейське море на кілька градусів холодніше інших трьох. А раптова негода і високі хвилі грають тільки на руку любителям екстремальних видів спорту, дайвери і віндсерфери вже давно облюбували місцеві пляжі.

Міста Іракліон, Ретімно і Херсоніссос, розташовані на північному узбережжі Криту і є серцем гучних вечірок, дорогих ресторанів і всіляких розваг. Це місце створене для тих, хто віддає перевагу нічним дискотеках та активного відпочинку, тому не дивно, що серед відпочиваючих північного узбережжя Криту практично одна молодь.

Південний Крит: Лівійське море Свою назву Лівійське море отримала через свого розташування між південним узбережжям Криту і Лівією. Відмінною особливістю пляжів Лівійського моря є повна відсутність піщаних пляжів, вони тут або галькові, або покриті чорним піском. Однак цей факт не стає перепоною для любителів спокійного пляжного сімейного відпочинку. А велика кількість тут туристів з маленькими дітьми обумовлюється ще й тим, що в літній період вірогідність хвилювання на морі практично дорівнює нулю, тому як гірські масиви закривають південне узбережжя острова від північних вітрів.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх