Оренда житлової та комерційної нерухомості на Кіпрі

Пропонує Вам широкий спектр послуг з купівлі, продажу і оренди житлової та комерційної нерухомості на Кіпрі. Інвестиції в нерухомість завжди вважалися одними з найнадійніших. Консультації досвідчених фахівців з питань нерухомості допоможуть Вам правильно вкласти гроші і отримати максимальний дохід. Дома на Кипре можна переглянути на сайті http://investing-cyprus.com.

Життя на Кіпрі комфортна і безпечна, а захист прав власності вважається однією з найсильніших у світі. Це місце, куди хочеться повертатися знову і знову, процедура покупки нерухомості на Кіпрі максимально проста, іноземний інвестор може бути впевнений, що йому гарантовані всі права власності.

Наша компанія надасть Вам повний супровід угоди, включаючи індивідуальний підбір об’єктів нерухомості, організацію ознайомчого туру, оформлення всіх необхідних документів, сприяння в отриманні кредитів на тривалий термін на вигідних для Вас умовах, післяпродажний сервіс і допомогу в адаптації після переїзду на Кіпр. Ми володіємо великою базою об’єктів не тільки первинного, а й вторинного житла. А тим, хто вже має нерухомість на Кіпрі, ми допоможемо здати її в оренду і отримувати дохід.

Ви хочете просто поїхати відпочити на це чудовий острів з сім’єю або друзями? Ми з радістю забронюємо Вам готель і авіаквиток, організуємо трансфер, екскурсію або круїз. Професійні російськомовні гіди зустрінуть Вас на острові і допоможуть зробити Ваш відпочинок приємним та незабутнім.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх