Материал для изготовления внутриканальных слуховых аппаратов ITC

Історія компанії
Компанія «Detax Dental» вийшла на ринок в 1954 році, презентувавши однією з перших силіконові Материал для изготовления внутриканальных слуховых аппаратов ITC. А вже в 60-х «Detax» випустила лінію С-силіконів, які і зараз займають лідируючі позиції в цій сфері.
Починаючи з 1972 року, «Detax» входить до складу групи компаній «Regneri».
З 1986 року почалася покрокова оптимізація всіх виробничих процесів.
У 1993 році в м Еттлінген відкрилося нове виробництво. Ця обставина дозволила компанії «Detax» вийти на новий рівень.
У 1996 році всі системи якості пройшли сертифікацію німецьких промислових стандартів DIN EN ISO 13485 та 9001. Паралельно створили новий напрямок «Detax Audio», яке розробляло і виготовляло Материал для изготовления внутриканальных слуховых аппаратов ITC, і протезне обладнання.

У 1998 році, відкриваючи нове дуже перспективне для компанії напрямок, на ринок виходить інноваційна технологія з виробництва пластиків і композитів.

На виставці EUHA у Франкфурті-на-Майні в 2006 році компанією були представлені останні розробки в сфері аудіології. Однією з таких розробок став матеріал, який використовується для зліпків вушного каналу «Addition Chroma», який протягом трьох хвилин змінює колір з синього на білий. Це означає, що зліпок застиг і його можна витягати. Ця новинка була зустрінута з великим успіхом.

«Aquaplus Magic» — це материалдля изготовления внутриканальных слуховых аппаратов ITC який так само має ефект зміни кольору, за допомогою якого виготовляють довготривалі шумо- і гідроізоляційні беруші. Колір змінюється в залежності від температури.
На цій же виставці компанія «Detax» представила «Bioplast» — силіконовий матеріал білого кольору, за допомогою якого виробляють м’які і тверді високоеластичні вушні вкладиші. Вкладиші з цього матеріалу випускаються в двох ступенях твердості — 40 і 60 Shore, є міцними, зносостійкими і біосумісними.

Завдяки силіконового Материал для изготовления внутриканальных слуховых аппаратов ITC «Bioplast», вкладиші, які виготовляються з нього, комфортні для використання і не подразнюють шкіру.
У 2007 році компанія «Detax Audio» загострила увагу на розробках біосумісних матеріалів, активно застосовуючи для цього досягнення в області зубного протезування. В цьому ж році на виставці EUHA у Франкфурті-на-Майні компанія представила лінію силіконових лаків для вушних вкладишів.

Асортимент лаків дає можливість кожному користувачеві вибрати саме те, що йому підходить.
«Bio coat» — перший однокомпонентний лак без розчинника, який не має запаху і небезпечних випарів.
«Dip coat» — лак для покриття шляхом занурення. Утворює ідеально рівне обрис.
«Express coat» — швидковисихаючий лак. Час висихання 8 хвилин.
«Supercoat nano» — однокомпонентний антибактеріальний лак, який містить нано-срібло.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх