Екскурсія по Парижу

Екскурсія по Парижу — це можливість зануритися в чарівний світ французьких традицій і вишуканих страв, відвідати основні визначні пам’ятки місцевості і створити романтичну атмосферу свята для себе і своїх близьких. У цій статті ми розповімо вам про те, що слід подивитися в знаменитій столиці Франції, а також розповімо про особливості проведення екскурсій в Парижі. Бажаємо приємного проведення часу!
Подорожуючи з гідом, ви дізнаєтеся багато цікавих історичних даних і зможете зробити незабутні і яскраві фото основних визначних пам’яток.

Щоб ознайомитися з французькими традиціями і культурою, рекомендується відвідати екскурсію в Парижі згідно нижче вказаними пунктами. Экскурсии по регионам франции на сайті http://frmoi.ru.
Основні визначні пам’ятки міста:

  • Лувр. Тут мандрівник зможе ознайомитися з оригінальними колекціями французької скульптури і живопису і отримати незабутні емоції.
  • Нотр Дам де Парі. Один з найбільш величних соборів в Європі, що вражають своєю архітектурою та історією створення.
  • Ейфелева вежа, давно стала символом Парижа. Піднявшись на висоту, ви зможете оцінити всю пишноту навколишньої місцевості і помилуватися панорамним видом. До речі, подорож на вежу — це відмінна можливість зробити пропозицію «руки і серця» своїй половинці.
  • Прогулянка по річці Сена — відмінна можливість оглянути основні визначні пам’ятки міста і оцінити особливості культури. Човнова станція розташовується неподалік від
  • Ейфелевої вежі. Ідеальний час для екскурсії по Парижу — вечір або пізня ніч.
  • Сорбонна. По праву вважається одним з найстаріших університетів у Європі і історичним центром Латинського кварталу Парижа.
  • Кабаре «Мулен Руж» — яскраве й динамічне розвага для одиноких туристів
    Діснейленд — відмінне проведення часу для сімейних пар.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх