Диплом

Порядок оплати диплома на сайті

Після введення суми на сайті, вибираєте систему Вебмані, далі потрапляєте на сторону системи, де в поле Способи оплати Ви можете вибрати оплату Вебмані, картою банку, через термінали по всій Україні, біткоіни. У тому випадку якщо у Вас на комп’ютері встановлений «кіпер» Вебмані, може відбуватися автоматичний вхід в систему без вибору способу оплати, в даному випадку, якщо ви бажаєте зробити оплату НЕ Вебмані а іншими способами, вгору натисніть на стрілочку біля вашого номера Вмід, виберіть з випав меню інші способи оплати і виберіть необхідний спосіб.
З усіх питань Ви можете написати внизу сайту в службу підтримки.

Шановні користувачі не забувайте в кабінетах:
1. Обов’язково вкажіть Вашу спеціалізацію.
2. Обов’язково вгорі сайту, праворуч, в особистому кабінеті, натисніть на аватар, натисніть підписка на проекти дипломов і виберіть ті дисципліни за якими Ви хотіли б отримувати. Якщо ви шукаєте диплом заходьте на наш сайт www.studmarket.org.

У період до Нового 2018 роки ми розраховуємо вийти на гідний рівень роботи, тому просимо Вас стежити за нашими розсилками.
Нагадуємо Вам, що відповідно до Угодою, розміщеному на сайті, яке відповідно до законодавства України є публічною офертою, користувачам — Замовник диплома і Виконавець зобов’язуються не публікувати свої контактні дані і не передавати їх іншим користувачам Сервісу. До контактних даних належать номери телефонів, E-mail, ICQ, Skype, реквізити рахунків, посилання на сторінки в соціальних мережах, посилання на розміщення файли на ресурсах, подібних Яндекс.Діск, Mail.ru і т.п., де файли розміщуються від конкретного користувача. А також будь-які посилання і дані, що містять особисті відомості про користувачів. Сторони підтверджують, що будь-яке спілкування в рамках виконання робіт або покупки диплома Замовлення буде відбуватися виключно через Сайт.

Надсилаючи контактні дані з користувача стягується штраф у розмірі 300 грн. При подальшій передачі даних користувач блокується.
Просимо Вас уважно поставитися до заповнення поля «Про себе» в Ваших кабінетах, саме завдяки цьому опису, Замовник приймає рішення вибирати чи ні Вас як учасника.
У кабінетах прохання заповнювати всі без винятку поля.
Сподіваємося на плідну співпрацю!

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх