Новости,  Отдых,  Туризм

Острів Крит

Острів Крит розташований практично в самому центрі східного Середземного моря, яке в свою чергу ділиться на складові частини, на більш дрібні моря. Чотири з них з різних боків омивають берега Криту, які саме, і на яке з морів краще поїхати — в цьому питанні варто розібратися докладніше. снять виллу на средиземном море

Північний Крит: Егейське море Егейське море розташувалося з північного боку острова, його можна побачити ще під час польоту на літаку, що приземляється в Іракліоні. Неможливо в повній мірі передати відчуття, коли виходиш з літака і відразу ж відчуваєш промені жаркого сонця, які пом’якшуються легким морським бризом.

Північний берег Криту найпопулярніший у туристів. Причиною цього є велика кількість білосніжних піщаних пляжів, добре розвинена інфраструктура і плавний захід у море. Багато пляжі північного Криту мають «Блакитний прапор Європи», що вже саме за себе говорить про їхній рівень і благоустрій. При цьому туристів зовсім не лякає те, що Егейське море на кілька градусів холодніше інших трьох. А раптова негода і високі хвилі грають тільки на руку любителям екстремальних видів спорту, дайвери і віндсерфери вже давно облюбували місцеві пляжі.

Міста Іракліон, Ретімно і Херсоніссос, розташовані на північному узбережжі Криту і є серцем гучних вечірок, дорогих ресторанів і всіляких розваг. Це місце створене для тих, хто віддає перевагу нічним дискотеках та активного відпочинку, тому не дивно, що серед відпочиваючих північного узбережжя Криту практично одна молодь.

Південний Крит: Лівійське море Свою назву Лівійське море отримала через свого розташування між південним узбережжям Криту і Лівією. Відмінною особливістю пляжів Лівійського моря є повна відсутність піщаних пляжів, вони тут або галькові, або покриті чорним піском. Однак цей факт не стає перепоною для любителів спокійного пляжного сімейного відпочинку. А велика кількість тут туристів з маленькими дітьми обумовлюється ще й тим, що в літній період вірогідність хвилювання на морі практично дорівнює нулю, тому як гірські масиви закривають південне узбережжя острова від північних вітрів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *